03.12.2020

NEXUS AG - kolejne kontrakty w Grupie

NEXUS AG wygrywa kolejny kontrakt dla 22 ośrodków rehabilitacyjnych w Holandii

Niemiecka spółka macierzysta dostawcy ZIS / EPD NEXUS Holandia otrzymała w dniu 24 sierpnia 2020 r. zlecenie wprowadzenia HIS w 22 ośrodkach rehabilitacyjnych Federalnego Towarzystwa Ubezpieczeń Emerytalnych, dysponujących łącznie 5550 łóżkami.

 

System informacyjny HIS, zaprojektowany jako kompleksowe rozwiązanie dla sektora klinicznego i administracyjnego, umożliwia skonfigurowanie procesów we wszystkich 22 lokalizacjach w ustandaryzowany, jednolity i skuteczny sposób. Oprócz systemu informacyjnego kliniki, który cyfrowo wspiera codzienne procesy pracy lekarzy, pielęgniarek, terapeutów i personelu administracyjnego, NEXUS / PEGASOS zapewni bezpieczne przechowywanie dokumentów i danych. Całe rozwiązanie jest dostarczane i zarządzane przez NEXUS w centrum danych DRV Bund. System  wyposażony jest również w kanał do komunikacji wewnętrznej dla  ok. 4000 pracowników Centrów Rehabilitacji.  

 

„Po dostarczeniu aplikacji do kliniki pilotażowej przewidujemy stopniowe wdrażanie we wszystkich pozostałych lokalizacjach. Projekt systemu można łatwo dostosować do specyficznych procesów leczenia w danej instytucji ”, mówi Daniel Heine, kierownik ds. Sprzedaży w NEXUS/ DEUTSCHLAND.

Ralf Heilig, CCO w NEXUS AG, dodaje: „Projektowanie procesów, tworzenie sieci i cyfryzacja w placówkach służby zdrowia to nasze podstawowe kompetencje. Dlatego nie możemy się doczekać realizacji tego zadania!”

Kontakt